Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci byla dočasně omezena platba na Dobírku a hotově pouze na bezkontaktní platby. Děkujeme Vám za pochopení. Zásilky nadále rozesíláme i rozvážíme.

Válečky -20x12-13,5gr

Kód: 300.2.3
1 495 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Válečky -20x12-13,5gr - 8 kusů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciálně vyrobené hranaté válečky, které díky své přilnavosti ke stěnám variátoru větší plochou zajišťují lepší průběh řazení.Při správné volbě zaručují odstranění nepříjemných vibrací a lepší akceleraci v menších otáčkách a zároveň neuvěřitelně přidávají na maximální rychlosti v kombinaci s menším vytočením motoru.Válečky Dr. Pulley jsou vyrobeny z nylonu a díky své konstrukci a větší třecí ploše vydrží o hodně déle než válečky standardní. Sada většinou obsahuje pravé a levé válečky, aby se mohli kombinovat při ukládání do klece.
Tyto válečky jsou velice oblíbené a populární především v USA, Honk Kongu, Taiwanu, Japonsku a některých Evropských státech.

Upozornění!
Válečky nejsou díky své konstrukci gramáží stejné jako válečky standardní. Přepočet váhy se liší o +/- 1gram.
Držte se prosím specifikace pro jaký model jsou určeny, jinak se vystavujete zbytečné koupi. Při použití těchto válečků, především u nízkoobjemových skútrů můža být potřeba doladit odstředivou spojku přužinkami. Doporučujeme také použití vodítek variátoru Dr. Pulley.

http://www.youtube.com/watch?v=yxcQGmT8EJc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: